top of page

VEIKALA POLITIKA

Lietošanas noteikumi un privātuma politika

SIA "MADDELE" (reg.nr. 40203302992 "Glāznieki" - 7, Glāžšķūnis, Rembates pag., Ķeguma nov., LV-5016) tālāk tekstā kā uzņēmums, noteikumi un nosacījumi ir spēkā visiem mājas lapas skatītājiem, tālāk tekstā kā patērētājam.

Veicot pasūtījumu, Patērētājs ir piekritis visiem Uzņēmuma noteiktajiem noteikumiem.

Sabiedriskās attiecības starp patērētāju un uzņēmumu ir noteiktas Latvijas Republikas ministru kabineta noteikumos.

 

Katrs veiktais pirkums tiek vērtēts EUR valūtā, ieskaitot PVN (pievienotās vērtības nodokli). Veicot norēķinu par pasūtījumu ar kredītkarti vai debetkarti, aptuvenais pasūtījuma datums tiks noteikts, kad nauda būs pārskaitīta uz vietnes www.maddele.lv bankas kontu.

Patērētāja pasūtījums tiks veikts pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

 

Veicot pasūtījumu, patērētājam jānorāda vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasts un izvēles pakalpojuma piegādes veids un apmaksas veids.

 

Katra konta reģistrācijas laikā patērētājam jānorāda derīga e-pasta adrese un parole, kā arī viņš ir atbildīgs par personīgās informācijas pareizību un konfidencialitāti.

 

Uzņēmums apstiprina, ka visi dati par patērētāju tiks izmantoti TIKAI pasūtījumu veikšanai un piegādes pakalpojumiem, savukārt tos garantēs Latvijas Republikā noteiktais konfidencialitātes likums.

 

Uzņēmums NAV atbildīgs par katrā pasūtījumā sniegto datu precizitāti.

Uzņēmums neveic katra pasūtījuma konfidenciālas informācijas izpēti un nav atbildīgs par nodarītajiem zaudējumiem, ja pasūtījums ir veikts ar nozagtu kredītkarti vai debetkarti.

 

Pēc pirkuma veikšanas katrs patērētājs saņem apstiprinājuma e-pastu, kurā norādīts, ka viņu pasūtījums ir veiksmīgi veikts, un norādīts pasūtījuma statuss. Ja patērētājs NAV SAŅĒMIS  apstiprinājuma e-pastu no uzņēmuma, patērētājam nekavējoties jāsazinās ar uzņēmumu.

 

Katrs pasūtījums tiks veikts pēc tam, kad uzņēmums būs saņēmis samaksu par konkrēto pasūtījumu.

Maksājumu iespējas

Kredīt / Debetkartes

bottom of page