top of page
IMGL2005.jpg

MADDELE

MADDELE tic, ka Tu esi visskaistākā brīžos, kad aizrautīgi dari lietas, kas Tev patīk un padodas vislabāk. Tad Tavas acis mirdz spožāk un katrs elpas vilciens pauž drosmi un pārliecību. Tu kļūsti līdzīga pavasarim, kurā pumpuri drosmīgi sprāgst, pirmo saules staru apmirdzēti, lai vēlāk pārtaptu neatkārtojami skaistos ziedos. 

VĒSTURE

Sieviete, mamma un skolotāja Marika 2019.gadā kopā ar savu lielisko mammu radīja pirmos adījumus, kuru galvenā pamatvērtība bija dabiskie materiāli un ērtums. Šie adījumi deva iedvesmu radīt zīmolu, kurš ļauj sievietēm justies sievišķīgi un reizē ērti, izvēloties augstas kvalitātes apģērbu.  Marikas vērtība ir sievietes labsajūta un caur šo šiem dizainiem viņa vēlas to nodot jums.

MŪSU VĒSTURE

This is your About Page. It's a great opportunity to give a full background on who you are, what you do and what your website has to offer. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

RAŽOŠANA

Rūpīgi un cītīgi izmeklēti materiāli, kuru kvalitāti pierāda to ilgtspēja ir viena no MADDELES galvenajām vērtībām. Adījumos tiek izmantota tikai augstas kvalitātes dzija no Itālijas, kuras sastāvā ir dabiski materiāli kā zīds un vilna. Satīns kleitām ir piemeklēts tāds, lai tā nēsāšana būtu īpaši ērta, lai tas neburzītos un neatstātu pleķus saskarē ar ūdeni, kā arī tā kopšana būtu vienkārša. Katrs apģērbs tiek šūts individuāli un tajā tiek ielikta mīlestība un rūpes.

bottom of page