top of page
238_edited.jpg

35.jpg

KĀ UZGLABĀT

Vilnas džemperi ir ļoti smalki un tie jāuzglabā salocīti. Izvairieties no to pakarināšanas: adījuma svars laika gaitā izraisīs tā izstiepšanos. Mēs iesakām turēt adījumus salocītus.

KĀ VĒDINĀT

Pašattīrīšanās ir viena no vilnas priekšrocībām, tāpēc tā saglabājas svaiga ilgāk nekā citi materiāli. Pirms liekat adījumus skapī vai citviet, novietojiet to ārā vai pie loga, lai kādu laiku pavēdinātu.  Izvairieties no tiešiem saules stariem.

64.jpg
88.jpg

MAZU TRAIPU TĪRĪŠANA

Izmantojiet traipu tīrīšanas līdzekli, ja jūsu adījumam ir neliels traips tikai vienā mazā vietā. Traipu noņemšanai izmantojiet tikai maigas dabīgās ziepes. Varat arī mēģināt noņemt traipus, maigi noslaukot audumu vai maigi notīrot vietu ar sūkli un ziepjūdeni.

AIZĶĒRIES DIEDZIŅŠ?

Adīti apģērbi mēdz aizķerties un savilkties, ja tie pieķeras pie rotaslietām, mēteļiem vai somām. Ja savā apģērbā pamanāt savilkumu, vienkārši informējiet mūs. Mēs palīdzēsim to novērst un nosūtīsim jums norādījumus.

138.jpg
168.jpg

SAVĒLUMI IR DABISKI - KO DARĪT

Savelšanās ir dabisks process, kas notiek ar vilnas apģērbu. Bet neuztraucaties - to var viegli noņemt. Mēs iesakām izmantot auduma skuvekli.

KĀ MAZINĀT MOHĒRAS PŪKOŠANOS

Viegli izķemmējiet mohēras apģērbu: izmantojiet mīkstu saru suku, lai uzmanīgi noķemmētu liekās mohēras šķiedras adījuma virzienā. Tas palīdzēs noņemt visas vaļīgās vai liekās pūkas pirms valkāšanas.

197.jpg
292.jpg

KĀ GLUDINĀT AR TVAIKU

Tvaika gludieklis ir lielisks veids, kā atsvaidzināt vilnas adījumus. Varat to izmantot, lai atbrīvotos no krokojumiem, sliktas smakas, maziņiem netīrumiem un baktērijām. Tvaika siltums un mitrums atslābina un izlīdzina adījumu. Novietojiet apģērbu uz gludināmā dēļa un turiet gludekli apmēram 3 cm virs tā, palaižot tvaiku. Kamēr adījums ir silts un mitrs, izmantojiet rokas, lai to izlīdzinātu. 

bottom of page