top of page

PIEGĀDE & ATGRIEŠANA

Piegāde

Pēc pirkuma veikšanas jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu, ka pasūtījums ir veikts. Jūsu pasūtījums tiks izpildīts 14 dienu laikā, sākot ar nākamo dienu pēc pirkuma veikšanas. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs jums paziņosim nosūtot e-pastu

BEZMAKAS STARPTAUTISKĀ PIEGĀDE

Apmaiņa & atgriešana

Pirms pasūtījuma atgriešanas, lūdzu, sazinieties ar uzņēmumu: info@maddele.lv

Patērētājam ir tiesības atgriezt pasūtījumu 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Atgriešana ir derīga tikai tad, ja prece ir oriģinālajā iepakojumā ar etiķetēm un tai nav nodiluma vai bojājumu pazīmju. Uzņēmumam ir tiesības noraidīt pirkuma atgriešanu, ja prece nav oriģinālajā iepakojumā, tai ir redzami bojājumi un nodiluma pazīmes. 


Preces atgriežšanas gadījumā, patērētājam ir tiesības vai nu nomainīt preci pret to pašu preci (nepareiza izmēra gadījumā), vai arī saņemt pilnu naudas atmaksu, izņemot piegādes izmaksas, ja tiek konstatēts rūpniecisks defekts.

 

Ja patērētājs izvēlas saņemt naudas atmaksu, tā tiks ieskaitīta jūsu kontā 30 dienu laikā pēc tam, kad uzņēmums būs saņēmis atpakaļ nosūtīto preci. Kompānija patur tiesības neatmaksāt pirkumu pēc pasūtījuma.

bottom of page