top of page

SATĪNA KOPŠANA

KĀ UZGLABĀT

53.jpg

Izmantojiet polsterētus pakaramos satīna uzglabāšanai skapī, lai tie neslīdētu un samazinātu iespējamās auduma aizķeršanās. Polsterējums arī palīdzēs saglabāt apģērba formu un neļaus tam veidot nevēlamas krokas.

Pārklājiet ar auduma apģērba maisiņu: lai aizsargātu satīna apģērbu no putekļiem, gaismas iedarbības un iespējamiem bojājumiem, pārklājiet to ar elpojošu auduma apģērba maisiņu. Izvairieties no plastmasas maisiņu lietošanas, jo tie var aizturēt mitrumu un izraisīt pelējumu vai citas auduma problēmas. Auduma maisiņš nodrošinās gaisa cirkulāciju un nodrošinās aizsargbarjeru.

KĀ MAZGĀT

Mazgāšana ar rokām vai saudzīga mazgāšana mašīnā: satīna apģērbi ir delikāti, tāpēc, ja iespējams, vislabāk tos mazgāt ar rokām. Piepildiet izlietni ar remdenu ūdeni un pievienojiet nelielu daudzumu šķidro mazgāšanas līdzekli. Izvairieties no spēcīgas berzes vai izgriešanas, jo tas var sabojāt audumu. Ja ir nepieciešama mazgāšana veļasmašīnā, izmantojiet delikāto vai maigo apģērba mazgāšanas programmu 30 grādu temperatūrā.

165.jpg
185.jpg

KĀ GLUDINĀT

Izgrieziet satīna apģērbu uz kreiso pusi. Gludinot apģērba kreiso pusi aizsargāsiet ārējo pusi no iespējamā spīduma vai traipiem, ko rada gludeklis.

bottom of page